ایو سن لورن اسپلندید وود-YSL Splendid Wood

عطر ادکلن ایو سن لورن اسپلندید وود-YSL Splendid Wood عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ایو سن لورن اسپلندید وود- Yves Saint Laurent Splendid Wood عطری است زنانه و مردانه و جوان پسند.

عطر ادکلن ایو سن لورن اسپلندید وود-YSL Splendid Wood

عطر ادکلن ایو سن لورن اسپلندید وود-YSL Splendid Wood ،عطری است چوبی، تلخ، خشک و کمی دودی که رایحه ای جدی، رسمی و جذاب ارائه داده و هر چند برای هر دو جنسیت پیشنهاد شده کفه ترازو به سمت آقایان سنگین تر است.

طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط دو عطرساز برجسته با نام‌های «Marie Salamange» و «Amandine Marie» انجام شده است.بطری مکعب مستطیلی این عطر بسیار زیبا و شیک طراحی شده است. روی بطری، نام Splendid Wood و در پایین آن نشان تجاری Yves Saint Laurent با رنگ تیره به چشم می‌آیند. بطری با رنگ طلایی تزیین شده است. این رنگ روشن و درخشان حس لوکسی به طرح کلی این بطری اضافه کرده است. در بطری با شکل مکعبی و رنگ سیاهش به‌خوبی روی سر شیشه خودنمایی می‌کند.

رایحه ابتدایی عطر با بویی چوبی، تلخ و تند و تیز از ترکیب رایحه چوبها، عود و کمی بخور آغاز میشود. با گذر زمان رایحه هل و کمی نیز کهربا به عطر اضافه میشوند که حسی ادویه ای و شیرینی بسیار جزئی به عطر اعطاء می کنند.

  • رایحه اولیه : هل , روایح دودی
  • رایحه میانی : یاس , روایح چوبی
  • رایحه پایه : گیاه ناگارموتا , سدر , عود

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر ایو سن لورن اسپلندید وود

ادکلن ایو سن لورن اسپلندید وود

ایو سن لورن اسپلندید وود

ادکلن ایو سن لورن اسپلندد وود

YSL Splendid Wood

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *