ایو سن لورن کوروس سیلور-YSL Kouros Silver

عطر ادکلن ایو سن لورن کوروس سیلور-YSL Kouros Silver عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن ایو سن لورن کوروس سیلور- Yves Saint Laurent Kouros Silver عطری است مردانه و جوان پسند.

عطر ادکلن ایو سن لورن کوروس سیلور-YSL Kouros Silver

عطر ادکلن ایو سن لورن کوروس سیلور-YSL Kouros Silver ،عطری است که علی رغم یدک کشیدن نام کورس کلاسیک و افسانه ای شباهتی با آن ندارد و رایحه نسبتا مدرن و تلخ و گیاهی و شیرین را ارائه داده است.

طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطرسازهای مشهوری مانند «میشل ژیرارد» (Michel Girard) و «Olivier Pescheux» انجام شده است. این همکاری فوق‌العاده در فروش و افزایش محبوبیت این عطر نقش بسیار مهمی ایفا کرده است.

بطری عطر بسیار شیک و مردانه طراحی شده است. این بطری محکم و نقره‌ای بسیار خوش‌دست بوده و عمل اسپری را به‌راحتی و با کمترین فشار روی نازلش برای شما انجام می‌دهد. روی بطری، نام Kouros Silver و در پایین آن نشان تجاری آشنای ایو سن لوران با رنگ سفید کار شده است.

رایحه ابتدایی عطر با بوی ترش و شیرین و میوه ای سیب آغاز میشود که حسی گیاهی و تلخ و ملایم از مریم گلی به همراه دارد. با گذر زمان رایحه میوه ای ضعیف و ضعیفتر میشود و مریم گلی قویتر که حسی گیاهی، تلختر و کمی متفاوت به عطر اضافه میکند. همزمان با تلختر شدن عطر و قویتر شدن حس گیاهی، رایحه نیمه شیرینی از کهربا نیز به عطر پیوسته و تلخی عطر را تا حد مشخصی مهار می کند.

  • رایحه اولیه : سیب
  • رایحه میانی : سالویا
  • رایحه پایه : روایح چوبی , کهربا

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر ایو سن لورن کوروس سیلور

ادکلن ایو سن لورن کوروس سیلور

ایو سن لورن کوروس سیلور

YSL Kouros Silver

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *