بررسی برند عطر ادکلن ریحانا-Rihanna

برند عطر ادکلن ریحانا-Rihanna اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن آمریکایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون تنها ۹ عدد عطر و ادکلن با برند ریحانا | Rihanna  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. کمپانی ریحانا | Rihanna از سال 2010 شروع به کار نموده  و از همان سال وارد  بازار عطر و ادکلن شده است .عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.
رابین ریانا فنتی (به انگلیسیRobyn Rihanna Fenty) زاده۲۰ فوریهٔ ۱۹۸۸ که با نام هنری اش ریانا شناخته میشود؛ خواننده، طراح مد و مانکن اهل باربادوس است که در سنت مایکلل بارادوس به دنیا آمد. او فعالیت خود را در نتیجه با ملاقات تهیه کننده موسیقی به نام ایوان روجرز در اواخر سال ۲۰۰۳ آغاز کرد. در سن ۱۶ سالگی او به ایالات متحده نقل مکان کرد تا حرفه موسیقی خود را تحت نظر روجرز دنبال کند، بعد از ارزیابیش توسط جی-زی با دف جم قرارداد امضا کرد.

عطر ریحانا-ادکلن ریحانا-Rihanna او اولین خوانندهٔ زن اهل باربادوس و دومین هنرمند باربادوسی است که موفق به دریافت جایزه گرمی شده ‌است. اولین آلبوم او در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد. او آلبوم دوم خود را با تاخیر یک ساله‌ای با نام “دختری مثل من” به فروشگاه‌های شهر روانه کرد. سال بعد نیز با آلبوم “دختر خوب بد شد” منتقدان را متعجب کرد و در همین زمان بود که به شهرت و محبوبیت رسید.
ریانا در حال حاضر در شهر سن دیگو در جنوب ایالت کالیفرنیا در آمریکا زندگی می‌کند. ریانا تاکنون ۷ جایزه گرمی، ۶ جایزه امریکن موزیک اواردز و ۱۸ جایزه بیلبورد موزیک اواردز دریافتت کرده. “بیلبورد” ریانا را برترین هنرمند ترانه‌های دیجیتال دهه ۲۰۰۰ و هفدهمین هنرمند برتر این دهه معرفی کرده. ریانا جوان ترین خواننده در تاریخ بیلبورد است (۱۱ ترانه ریانا در بین 100 آهنگ برتر بیلبورد می باشند).
تا ژانویه ۲۰۱۲ ریانا موفق به فروش 47.6 میلیون آهنگ دیجیتال در ایالات متحده شده و از این حیث پرفروشترین هنرمند دیجیتال در آمریکا به حساب می‌آید. ریانا تاکنون موفق بهه فروش ۲۰ میلیون نسخه آلبوم و ۶۰ میلیون تک آهنگ در سرتاسر جهان شده است.
ریانا به تازگی و از سال 2012 اقدام به تولید عطر با نام خود و با همکاری شرکت عطر و ادکلن سازی Parlux نموده است.
مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر ) مشغول به کار درعطر ریحانا برای طراحی عطر و ادکلن ریحانا عبارتند از : Caroline Sabas ,Marypierre Julien

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر ریحانا

ادکلن ریحانا

قیمت عطر ریحانا

خرید عطر ریحانا

عطر Rihanna

ادکلن Rihanna