عطر ادکلن اکسید آوانتاژ سفید | Xceed Avantaj

عطر ادکلن اکسید آوانتاژ سفید-Xceed Avantaj

عطر ادکلن اکسید آوانتاژ سفید-Xceed Avantaj عطری است خنک و ترش و تند.این عطر در سال ۲۰۱۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن اکسید آوانتاژ سفید-Xceed Avantaj عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن اکسید آوانتاژ سفید-Xceed Avantaj
عطر ادکلن اکسید آوانتاژ سفید-Xceed Avantaj

آوانتاژ یکی از کارهای ماندگار و اثری شاهکار از برند اکسید می باشد که اخیرا در دو رنگ سیاه و سفید وارد بازار کشورمون شد. اکسید با معرفی دو کار متفاوت آوانتاج به سرعت توانست در میان عطر فروش ها و نیز مصرف کنندگان بیش از پیش محبوب تر گردد.

ترکیبی استادانه از روایح سبز و تازه مانند گل بنفشه با نت های چوبی ملایم که به زیبایی با همنوانی نت زنبق به شاهکاری بی بدلیل تبدیل شده تا روح شما را به پرواز در بیاورد. رنگ مشکی این عطر یک رایحه خنک و تلخ را در کلاسی متفاوت به شما عرضه می کند و رنگ سفید آن از رایحه ای خنک و ترش برخوردار است. با وجودیکه عطرهای خنک نسبت به عطرهای گرم ماندگاری کمتری دارند اما این دو عطر آوانتاج نمره قابل قبولی را برای ماندگاری بدست آوردند و نکته بسیار مهم پخش شوندگی بسیار بالای این عطرهاست که باعث شده جزو پرفروش ترین های اکسید به شمار بیایند.

رنگ سفید این عطر رایحه ای خنک و اسپرت دارد و برای مناسبت های روزانه ،محیط کار و مهمانی ها بسیار مناسب می باشد و رنگ مشکی آن کمی رسمی تر از رنگ سفید بوده و به دلیل رایحه خاص آن می توان در تمامی مناسبت های روزانه و شبانه استفاده نمود.

  • رایحه اولیه:گل پرتقال آفریقایی، ترنج
    رایحه میانی:گل رز و زنبق دره
    رایحه پایه:چوب صدر سفید، خزه بلوط و مشک

خرید ادکلن اصل از فروشگاه عطر لیلیوم

لینکهای مرتبط:

عطر اکسید آوانتاژ سفید

ادکلن اکسید آوانتاژ سفید

ایکسید آوانتاج سفید

Xceed Avantaj White