عطر ادکلن دیفرنت کمپانی برگاموت | The Different Company Bergamote

عطر ادکلن دیفرنت کمپانی برگاموت-The Different Company Bergamote

عطر ادکلن دیفرنت کمپانی برگاموت-The Different Company Bergamote عطری است خنک و تلخ.این عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن دیفرنت کمپانی برگاموت-The Different Company Bergamote عطری است زنانه و مردانه و شیک.

عطر ادکلن دیفرنت کمپانی برگاموت-The Different Company Bergamote
عطر ادکلن دیفرنت کمپانی برگاموت-The Different Company Bergamote

عطر ادکلن دیفرنت کمپانی برگاموت-The Different Company Bergamote،با در نظر گرفتن دو طیف جنسیت آقایان و خانم‌ها طراحی شده و یک عطر انرژی بخش، نشاط‌آور، کریستالی و ظریف محسوب می‌شود که ماندگاری متوسطی داشته اما پخش بوی آن نمی‌تواند نمره قابل قبولی را در میان طرفداران خود بگیرد.

این عطر یکی از درخشان‌ترین عطرهای برند The Different Company است که با رایحه‌ای تلخ به دنیای عطر و ادکلن معرفی شده است. این عطر شیک و تابستانی نمایشی سر راست واضح از خود به اجرا در می‌آورد که در مدت کوتاهی اطرافیان شما خواهد کرد.

وقتی که عطر Different Company Bergamote را بر روی نبض‌تان اسپری می‌کنید رایحه ابتدایی ترنج ترش به مشام می‌رسد که کمی حالت سبز و گیاهی دارد اما پس از چند دقیقه رایحه شفاف، طبیعی و تازه سیتروسی همه چیز را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. این فضا در حالیکه رایحه زنجبیل به آن اضافه شده و حالت تندی به خود گرفته کاملاً استادانه همه را محو خود می‌کند و بر روایح دیگر غالب می‌شود. این عطر با حفظ رایحه‌های ابتدایی، یک رایحه‌ای کاملاً با کیفیت و طبیعی به نام ریواس را نیز به آن ها افزوده و تازگی و درخشندگی عطر را دو چندان می‌کند اما در نت‌های پایانی پخش این عطر دچار افت چشمگیری شده و از نمایش فوق العاده سیتروسی، که بسیار سبز، گیاهی و تمیز بوده چیزی باقی نمی‌ماند و عطر دیفرنت کمپانی برگاموت را به یک عطر معمولی تبدیل می‌کند.

  • رایحه اولیه :زنجبیل،ترنج
  • رایحه میانی :رایحه سبز،شکوفه پرتقال
    رایحه پایه :مشک،ریواس

خرید عطر اصل از فروشگاه عطر لیلیوم

لینکهای مرتبط:

عطر دیفرنت کمپانی برگاموت

ادکلن دیفرنت کمپانی برگاموت

د دیفرنت کمپانی  برگاموت

The Different Company Bergamote