عطر ادکلن مورسک فیاما | Moresque Fiamma

عطر ادکلن مورسک فیاما-Moresque Fiamma

عطر ادکلن مورسک فیاما-Moresque Fiamma عطری است گرم.این عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن مورسک فیاما-Moresque Fiamma عطری است زنانه و مردانه و شیک.

عطر ادکلن مورسک فیاما-Moresque Fiamma
عطر ادکلن مورسک فیاما-Moresque Fiamma

Fiamma (به معنی شعله) عطری از برند ایتالیایی Moresque است که توسط عطر سازی به نام Andrea Thero خلق و از مجموعه عطری Gold Collection روانه بازار عطر جهان شد.

ترکیبات این عطر از رقص بی بدیل عناصر ناشی می شود؛ نعنا هندی که ویژگی منحصر به فرد خود را در ترکیب با رایحه تلخ و در عین حال شیرین شکلات نمایان می سازد و پس از آن، این رایحه مر حجازی است که با غنای فراوان خود تمامی احساسات را در بر می گیرد و به آن تقدس می بخشد. آرامش و گرمای موجود در هر نفس، در این عطر نیز با ترکیب شگفت انگیزی از رایحه های مشک، انگم، عنبر و چرم و هم آوایی آن با رایحه های عسل و وانیل احساس می شود.

بطری های مجموعه عطری Gold Collection همچون جواهراتی هستند که به شکلی هنرمندانه و توسط هنرمندان توسکانی طراحی و تزئین شده اند، هنری که نسل به نسل منتقل شده است و راز و رمزی که همانند یکایک این عطر ها، منحصر به فرد و بی نظیر است، بطری هایی که هر یک بمانند گنجینه ای ناب است که مهارت دست هنرمندان ایتالیایی را هویدا می سازد.

خرید ادکلن اصل از فروشگاه عطر لیلیوم

لینکهای مرتبط:

عطر مورسک فیاما

ادکلن مورسک فیاما

مورسک فیاما

Moresque Fiamma