عطر ادکلن مورسک فیوری دی پورتوفینو | Moresque Fiore di Portofino

عطر ادکلن مورسک فیوری دی پورتوفینو-Moresque Fiore di Portofino

عطر ادکلن مورسک فیوری دی پورتوفینو-Moresque Fiore di Portofino عطری است خنک.این عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن مورسک فیوری دی پورتوفینو-Moresque Fiore di Portofino عطری است زنانه و مردانه و لاکچری.

عطر ادکلن مورسک فیوری دی پورتوفینو-Moresque Fiore di Portofino

Fiore di Portofino (به معنی گلِ پورتوفینو) عطری از برند ایتالیایی Moresque است توسط عطر سازی به نام Andrea Thero خلق و از مجموعه عطری Art Collection روانه بازار عطر جهان شد.

این عطر از زیبایی های منطقه پورتوفینو الهام گرفته شده است و ادای احترامی است نسبت به این خطه رویایی، روستایی زیبا که در کشور ایتالیا واقع شده است، منطقه ای با چشم اندازی منحصر به فرد که به عنوان یکی از عجایت هشت گانه دنیا شناخته می شود. Fiore di Portofino، عطری باطراوت و درخشان است، عطری سرشار از جادوی ماورالطبیعه این خلیج، خلیجی با آب هایی جادویی و افسونگر و افقی درخشان، منطقه ای که پذیرای افراد سرشناس و شخصیت های مشهوری بوده است که هر یک از آن ها در خلق تاریخ متعالی و شهرت فروان این منطقه نقش داشته اند. عطری معطر که بازگو کننده داستان طبیعت بی بدیل و زیبایی های کمیاب این منطقه است. در خلق این عطر از رایحه گل ها و میوه های این منطقه باشکوه بهره برده شده است.

اکنون چشمان خود را که روی هم می گذاریم و رایحه آب شور دریا را احساس می کنیم و خود را در این منطقه زیبا می یابیم. رایحه نت های مرکباتی نرولی، پرتقال و لیمو را احساس می کنیم که در کنار عطر گل های معطر شمعدانی، میخک و زنبق ترکیب فوق العاده ای را ایجاد کرده است. در نهایت نیز رایحه اغواکننده مشک، خس خس و عنبر مشام ما را پر می کند. بطری این عطر به خودی خود بمانند یک اثر هنری منحصر به فرد است.

در جای جای این بطری می توان هنر دست را مشاهده کرد، بطری ای که در خلق آن از یک تکنیک قدیمی فلورانسی برای تزئین بهره گرفته شده است، شیوه ای که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است. بطری این عطر ادای احترامی است نسبت به رنگ های چشم نواز دریا و آسمان این منطقه. بخش های طلایی رنگ این بطری یادآور داستان های فراوان افراد مشهوری است که بر روی این بهشت کوچک زمینی قدم نهاده اند.

خرید ادکلن اورجینال از فروشگاه عطر لیلیوم

لینکهای مرتبط:

عطر مورسک فیوری دی پورتوفینو

ادکلن مورسک فیور د پورتوفینو

مورسک فیوری دی پورتوفینو

Moresque Fiore di Portofino