کالوین کلین اترنیتی ناو مردانه-Calvin Klein Eternity Now For Men

عطر ادکلن کالوین کلین اترنیتی ناو مردانه-Calvin Klein Eternity Now For Men عطری است شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن سی کی اترنیتی ناو فور من-CK Eternity Now For Men عطری است مردانه و شکیل.

عطر ادکلن کالوین کلین اترنیتی ناو مردانه-Calvin Klein Eternity Now For Men

عطر ادکلن کالوین کلین اترنیتی ناو مردانه-Calvin Klein Eternity Now For Men ،عطری است مدرن و خوشبو بر پایه رایحه میوه ها و تلخی ضعیفی از ادویه ها.

رایحه ابتدایی عطر با بوی شیرین و نیمه شادابی از ترکیب میوه های مختلفی از جمله میوه ستاره ای، نارگیل و لیمو ترکیب با گرما و شیرینی مشخصی از وانیل آغاز می شود که جذاب و بسیار دوست داشتنی است. با گذر زمان حس شیرین و میوه ای کماکان قایل استشمام است و حال با اضافه شدن تندی و تلخی ملایمی از انیس و چوب سدروس پیچیدگی عطر بیشتر شده و رایحه مردانه تر و خوشبوتر می گردد.

شیشه‌ی Eternity Now بسیار مدرن و امروزی طراحی شده است. روی شیشه، نام Eternity Now و در پایین آن، نشان تجاری کلوین کلاین را با رنگ مشکی مشاهده می‌کنید. مایع درون بطری به رنگ توسی بوده و از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود. در بطری با رنگ شفاف و شکل مکعبی‌اش، به‌خوبی روی شیشه سوار شده است.

  • رایحه اولیه : زنجبیل , نارگیل , بادیان ختایی
  • رایحه میانی : کارامبولا , سدر , نعناع هندی
  • رایحه پایه : وانیل , دانه تونکا , سدر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کالوین کلین اترنیتی ناو مردانه

ادکلن کالوین کلین اترنیتی ناو مردانه

سی کی اترنیتی ناو مردانه

Calvin Klein Eternity Now For Men

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *