لانوین جین لا پلام-Lanvin Jeanne La Plume

عطر ادکلن لانوین جین لا پلام-Lanvin Jeanne La Plume عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنلانوین جین لا پلام-Lanvin Jeanne La Plume عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن لانوین جین لا پلام-Lanvin Jeanne La Plume

عطر ادکلن لانوین جین لا پلام-Lanvin Jeanne La Plume،عطری است شیرین، شاداب و میوه ای که شروعی دلپذیر از رایحه شیرین و کمی گرم از میوه های زردآلو، هلو و تمشک دارد که حسی مدرن و جوان را به مصرف کننده نشان می دهند. با گذر زمان تغییر زیادی در رایحه صورت نگرفته و تنها عطر کمی شیرین تر می شود.

 • رایحه اولیه : زردآلو , هلو
 • رایحه میانی : تمشک , پرتقال , فریزیا
 • رایحه پایه : چوب صندل سفید , مشک

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین جین لا پلام

ادکلن لانوین جین لا پلام

لانوین جین لا پلام

Lanvin Jeanne La Plume

 

 

لانوین آوانت گارد-Lanvin Avant Garde

عطر ادکلن لانوین آوانت گارد-Lanvin Avant Garde عطری است گرم و تلخ. این عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن لانوین آوانت گارد-Lanvin Avant Garde عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن لانوین آوانت گارد-Lanvin Avant Garde

عطر ادکلن لانوین آوانت گارد-Lanvin Avant Garde، با رایحه گرم و تلخ خود انتخاب عالی برای میمانی های رسمی در فصول سرد سال می باشد . ترکیب آن حاصل موادی نظیر توتون ، فلفل ، عسل ، کهربا و نت های چوبی است .

شاید بتوان این محصول از برند معروف و مشهور لانوین را رسمی ترین و شیک ترین و خاصترین عطر این برند انتخاب کرد چراکه Shyamala Maisondieu سازنده این محصول با ترکیباتی آسیایی و بخصوص موم عسل توانسته رایحه ای بسیار عجیب و غریب و خاص و تک را ایجاد کند تا بتوان آنرا به هر نوع سلیقه ای نسبت داد.

این محصول جدید و پرطرفدار، تازگی و طراوت خاصی را در خودش جای داده و با استفاده از همین ویژگی توانسته بخوبی خصلت مردانه و ذائقه مردانگی را در دل هر انسانی بگنجاند.

 • رایحه اولیه : فلفل ، سرو کوهی ، ترنج
 • رایحه میانی : هل ، عسل ، اسطوخودوس
 • رایحه پایه : توتون سفید ، کهربا ، غلات هندی

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین آوانت گارد

ادکلن لانوین آوانت گارد

لانوین آوانت گارد

Lanvin Avant Garde

لانوین اکسیژن مردانه-Lanvin Oxygene Homme

عطر ادکلن لانوین اکسیژن مردانه-Lanvin Oxygene Homme عطری است خنک و تند. این عطر در سال ۲۰۰۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلنلانوین اکسیژن-Lanvin Oxygene Homme عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن لانوین اکسیژن مردانه-Lanvin Oxygene Homme

عطر ادکلن لانوین اکسیژن مردانه-Lanvin Oxygene Homme، توسط کمپانی Lanvin در سال ۲۰۰۱ روانه بازار گردید که با دارا بودن رایحه چوبی و معطر مناسب برای روزهای گرم سال می باشد . این ادکلن مردانه که سمبلی از هوای تازه و اکسیژن مورد نیاز بدن می باشد ، رایحه ی خنک و تند خود را بیشتر از رزین ، سرو ، سرو کوهی و درمنه حاصل می کند . شیشه‌ی اکسیژن در عین سادگی بسیار هوشمندانه و ظریف طراحی شده است. اگر کمی با دقت به شیشه نگاه کنید، متوجه مایع آبی و خطوط موازی روی آن خواهید شد. حجم کمی که اکسیژن از فضای کیف دستی یا میز شما اشغال می‌کند، آن را به ادو تویلتی محبوب و دوست داشتنی تبدیل کرده است. اگر لانوین اکسیژن را روی محل نبض یا لباس خود اسپری کنید، بوی گل فریزیا، گیاه معطر ترخون، چوب درخت سرو و کاج به سرعت در محیط پخش می‌شود. خنکی این ترکیب باعث ایجاد نشاط و شادابی به خصوص در ابتدای روز می‌شود. سپس رایحه‌ی گل ابریشم و سرو کوهی جایگزین نت‌های قبلی خواهد شد. بوی چوب ناشی از این نت‌ها هر کسی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. در پایان و پس از مدتی بوی مشک و سدر تندی ملایمی را به بوی اکسیژن اضافه می‌کند.

 • رایحه اولیه : رزین ، سرو ، درمنه
 • رایحه میانی : سرو کوهی
 • رایحه پایه : مشک ، سرو

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین اکسیژن مردانه

ادکلن لانوین اکسیژن مردانه

لانوین اکسیژن مردانه

Lanvin Oxygene Homme

لانوین جین کوچر-Lanvin Jeanne Couture

عطر ادکلن لانوین جین کوچر-Lanvin Jeanne Couture عطری است خنک و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلنلانوین جین کوچر-Lanvin Jeanne Couture عطری است زنانه و منحصر به فرد.

عطر ادکلن لانوین جین کوچر-Lanvin Jeanne Couture

عطر ادکلن لانوین جین کوچر-Lanvin Jeanne Couture، که توسط کمپانی Lanvin در سال ۲۰۱۰ به بازار عرضه شد ،  با داشتن رایحه ای خنک و شیرین برای مصرف در روزهای گرم تابستانی انتخاب عالی می باشد . بطری این عطر بسیار شیک و جذاب می باشد . دور گردن بطری یک روبان بنفش به شکل پاپیون بسته شده که زیبایی آن را دوچندان می‌کند. رنگ بنفش این شیشه از پایین به بالا کمرنگ می‌شود. در بطری با شکل هندسی و رنگ درخشانش، به‌خوبی روی شیشه سوار شده است. روی شیشه، نام Jeanne Lanvin و Couture را که با خطی زیبا کارشده، مشاهده می‌کنید. این محصول مخصوص دختر خانم های جوانی است که همیشه خاص و منحصر به فرد بوده و همچون ستاره ای درخشان در مجالس جلب توجه می کنند . ترکیب هوس انگیز و دوست داشتنی آن بیشتر رنگ و بویی از رازبری ، برگ بنفشه و مگنولیا را دارد .

 • رایحه اولیه : آب – رازبری – برگ بنفشه
 • رایحه میانی : گل صد تومنی – مگنولیا
 • رایحه پایه : مشک – سدر

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین جین کوچر

ادکلن لانوین جین کوچر

لانوین جین کوچر

ادکلن لانوین جین کوتور

Lanvin Jeanne Couture

لانوین لهوم-Lanvin L`Homme

عطر ادکلن لانوین لهوم-Lanvin L`Homme عطری است خنک و تند. این عطر در سال ۱۹۹۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن لانوین لهوم-Lanvin L`Homme عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن لانوین لهوم-Lanvin L`Homme

عطر ادکلن لانوین لهوم-Lanvin L`Homme،  توسط کمپانی Lanvin در سال ۱۹۹۷ به بازار عرضه شد و با رایحه خنک و تند برای مصرف در فصل بهار مناسب می باشد . از جمله مواد بکار رفته در ترکیبات آن می توان به شکوفه های انار ، ماندارین ، ترنج ، گل مریم ، نعناع و فلفل اشاره کرد .

 • رایحه اولیه : شکوفه های انار ، اسطوخودوس ، پرتقال ماندارین ، ترنج
 • رایحه میانی : فلفل ، نعناع ، گل مریم ، هل
 • رایحه پایه : چوب صندل ، عنبر ، مشک ، وانیل

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین لهوم

ادکلن لانوین لهوم

لانوین لهوم

Lanvin L`Homme

 

 

لانوین اکلت زنانه-Lanvin Eclat d´Arpege

عطر ادکلن لانوین اکلت زنانه-Lanvin Eclat d´Arpege عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلنلانوین اکلت-Lanvin Eclat d´Arpege عطری است زنانه و خاص.

عطر ادکلن لانوین اکلت زنانه-Lanvin Eclat d´Arpege

عطر ادکلن لانوین اکلت زنانه-Lanvin Eclat d´Arpege، با رایحه ی میوه ای ، گلی ، ملایم و شیرین خود درست همانند تم موزیکالی است که روح آدمی را به نوازش در می آورد . این محصول با ترکیب جادویی و افسونگرش که بیشتر حاصل عطر خوش یاس بنفش ، چای و شکوفه ی هلو است ، توسط Karine Dubreuil خلق شد. اگر به شیشه‌ی Eclat d’Arpège نگاه کنید، روی شیشه‌ی بنفش آن، طرح زیبایی را مشاهده خواهید کرد که به رنگ طلایی کار شده است. در فلزی بطری به رنگ نقره‌ای بوده و درخشش خاصی دارد. دور گردن بطری، یک نوار طلایی‌رنگ پیچیده شده است که زیبایی Eclat d’Arpège را دوچندان می‌کند. مایع بنفش درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود.

 • رایحه ها : گل صد تومانی – شکوفه هلو – چای – یاس بنفش – عنبر – مشک – اسمنتوس – دانه پتی – سدر – ویستریا

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین اکلت زنانه

ادکلن لانوین اکلت

لانوین اکلت آرپج زنانه

Lanvin Eclat d´Arpege

 

 

لانوین جین-Lanvin Jeanne

عطر ادکلن لانوین جین-Lanvin Jeanne عطری است خنک و شیرین. این عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن لانوین جین-Lanvin Jeanne عطری است زنانه و محرک.

عطر ادکلن لانوین جین-Lanvin Jeanne

عطر ادکلن لانوین جین-Lanvin Jeanne، که توسط کمپانی Lanvin در سال ۲۰۰۸ به بازار عرضه شد با داشتن رایحه ای گلی ، میوه ای ، خنک و شیرین بهترین انتخاب برای روزهای بهاری می باشد .  این محصول زنانه با بطری بسیار شیک و صورتی خود مخصوص بانوانی با زیبایی خیره کننده ، با وقار و اعتماد به نفس طراحی شده و کاملا رمانتیک و برانگیزاننده ی احساسات است . از جمله مواد بکار رفته در ترکیبات آن می توان به گلابی ، توت سیاه ، گل رز ، مانگا ، صد تومانی و رازبری اشاره کرد. بطری این عطر گلی و میوه‌ای بسیار زیبا و زنانه طراحی شده است. روی بطری این عطر نام Jeanne و نشان تجاری Lanvin دیده می‌شود. یک پارچه‌ی حریر دور گردن بطری پیچیده شده که این عطر را از سایر عطرهای هم‌رده‌اش جدا می‌کند. مایع صورتی‌رنگ درون بطری به‌خوبی از روی شیشه‌ی شفاف آن دیده می‌شود. در بطری با شکل مربعی و رنگ نقره‌ای‌اش به‌خوبی روی شیشه سوار شده است.

 • رایحه اولیه : گلابی – لیمو – توت سیاه
 • رایحه میانی : گل رز – مانگا – گل صد تومانی – رازبری
 • رایحه پایه : مشک – کهربا – چوب صندل سفید

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین جین

ادکلن لانوین جین

لانوین جین

Lanvin Jeanne

 

 

لانوین ماری می-Lanvin Marry Me

عطر ادکلن لانوین ماری می-Lanvin Marry Me عطری است خنک و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن لانوین ماری می-Lanvin Marry Me عطری است زنانه و جوان پسند.

عطر ادکلن لانوین ماری می-Lanvin Marry Me

عطر ادکلن لانوین ماری می-Lanvin Marry Me، سمبلی از ملاقات های عاشقانه ، رمانتیک همچنین مود خوب می باشد . این عطر مخصوص کسانی است که از شیدایی ، عشق ، یگانگی و تکامل لذت برده و بسیار رک و بدون هیچ خجالتی می گویند که با من ازدواج کن ! این محصول درست همان چیزی است که بانوانی جذاب و زیبا برای یک ملاقات عاشقانه به عنوان پوست دوم خود نیاز دارند . عطری که مثل سایه به دنبال آنها بوده و حرف های زیادی راجع به احساسات  آنها برای گفتن دارد . رایحه ی آن که سرشار از خوش بینی و شادی است دارای بیس اصلی از پرتقال تلخ ، یاس و مانگا بوده و شیرینی هلو ، مگنولیا و گل رز را نیز با خود به همراه دارد .

 • رایحه اولیه : پرتقال تلخ – مانگا – هلو
 • رایحه میانی : ماگنولیا – یاسمن – گل سرخ بلغاری
 • رایحه پایه : سدر – مشک – کهربا

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین ماری می

ادکلن لانوین ماری می

لانوین ماری می

Lanvin Marry Me

 

 

لانوین اکلت د فلورز-Lanvin Eclat de Fleurs

عطر ادکلن لانوین اکلت د فلورز-Lanvin Eclat de Fleurs عطری است شیرین و ملایم.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنلانوین اکلت د فلورز-Lanvin Eclat de Fleurs عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن لانوین اکلت د فلورز-Lanvin Eclat de Fleurs

عطر ادکلن لانوین اکلت د فلورز-Lanvin Eclat de Fleurs،عطری است ساده و خوشبو که شروعی شیرین و شاداب ترکیب از رایحه آرامش بخش و ملایم گل یاس و حس میوه ای مشخص و دلپذیری از گلابی دارد که حس مُشکی دلپذیری در کنار آن ها قرار دارد. با گذر زمان تغییر محسوسی در رایحه صورت نمی پذیرد و تنها عطر ملایم تر می شود.

 • رایحه اولیه : گلابی
  رایحه میانی : رز , فریزیا , یاس
  رایحه پایه : چوب صندل سفید , مشک

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین اکلت د فلورز

ادکلن لانوین اکلت د فلورز

لانوین اکلت د فلورز

Lanvin Eclat de Fleurs

 

 

لانوین می له ابسولو-Lanvin Me Le Absolu

عطر ادکلن لانوین می له ابسولو-Lanvin Me Le Absolu عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن لانوین می له ابسولو-Lanvin Me Le Absolu عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن لانوین می له ابسولو-Lanvin Me Le Absolu

عطر ادکلن لانوین می له ابسولو-Lanvin Me Le Absolu، عطری است ساده، گلدار و شیرین بر پایه رایحه گل یاس که حس ملایم میوه ای نیز در پس زمینه به همراه دارد.

روی بطری این عطر نشان تجاری لنوین با رنگ مشکی دیده می‌شود. در وسط بطری طرح ME با رنگ طلایی کار شده است. درپوش بطری با رنگ طلایی‌اش به‌خوبی طرح کلی Me L’Absolu را تکمیل می‌کند. یک آویز زیبا از گردن بطری آویخته شده است. این گردنبند درخشش خوبی در نور دارد و Me L’Absolu را زیباتر و لوکس‌تر نشان می‌دهد.

رایحه ابتدایی عطر با بوی شیرین و نیمه شاداب مرکبات آغاز می شود که حضور رایحه گل یاس از همان ابتدا حس سفید، ملایم و دوست داشتنی خود را به رخ می کشد. با گذر زمان عطر شیرین تر شده و رایحه گل یاس قوی تر می شود و در این میان رایحه میوه هلو نیز به جمع دیگر روایح می پیوندد و ته بوی میوه ای و ملایمی را به عطر می افزاید.

رایحه اولیه:برگ بنفشه، پرتقال ماندارین و گیاه اوسمانتوس
رایحه میانی:گل صدتومانی و یاسمین
رایحه پایه:گیاه پاتچولی، نت‌های چوبی، هلو و مشک

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین می له ابسولو

ادکلن لانوین می له ابسولو

لانوین می له ابسولو

Lanvin Me Le Absolu

 

 

لانوین ماری می لاو ادیشن-Lanvin Marry Me! Love Edition

عطر ادکلن لانوین ماری می لاو ادیشن-Lanvin Marry Me! Love Edition عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن لانوین ماری می لاو ادیشن-Lanvin Marry Me! Love Edition عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن لانوین ماری می لاو ادیشن-Lanvin Marry Me! Love Edition

عطر ادکلن لانوین ماری می لاو ادیشن-Lanvin Marry Me! Love Edition، با داشتن رایحه ای از  گل برای مصرف در روزهای بهاری انتخاب عالی می باشد. این محصول زنانه با داشتن رایحه ای شیرین و ملایم برای ولنتاین در نظر گرفته شده و سرشار از  هوس ، عشق ، نشاط و درخشندگی است.از جمله مواد بکار رفته در آن می توان به انگور قرمز ، مگنولیا ، رز و یاس اشاره کرد.

 • رایحه اولیه : انگور قرمز – پرتقال تلخ
 • رایحه میانی : مگنولیا – رز – یاس
 • رایحه پایه : سدر ویرجینیا – مشک

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین ماری می لاو ادیشن

ادکلن لانوین ماری می لاو ادیشن

لانوین ماری می لاو ادیشن

Lanvin Marry Me! Love Edition

 

 

لانوین جین لا رز-Lanvin Jeanne La Rose

عطر ادکلن لانوین جین لا رز-Lanvin Jeanne La Rose عطری است شیرین  و ملایم.این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنلانوین جین لا رز-Lanvin Jeanne La Rose عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن لانوین جین لا رز-Lanvin Jeanne La Rose

عطر ادکلن لانوین جین لا رز-Lanvin Jeanne La Rose، محصولی کاملا رمانتیک ، سرشار از عشق و احساسات می باشد که با رایحه ی ملایم و شیرین حاصل گل رز ، انگور قرمز و رازبری برای مصرف در روزهای بهاری انتخاب بی نظیر و فوق العاده شیکی می باشد. از جمله مواد به کار رفته در ترکیبات آن می توان به رز ، رازبری ، انگور قرمز و مشک اشاره کرد.

 • رایحه ها: رازبری ، رز ، انگور قرمز ، مشک سفید ، خس خس ، سدر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین جین لا رز

ادکلن لانوین جین لا رز

لانوین جین لا رز

Lanvin Jeanne La Rose

 

 

لانوین رومر-Lanvin Rumeur

عطر ادکلن لانوین رومر-Lanvin Rumeur عطری است شیرین و گرم.این عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن لانوین رومر-Lanvin Rumeur عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن لانوین رومر-Lanvin Rumeur

عطر ادکلن لانوین رومر-Lanvin Rumeur، عطری است ساده و خوشبو که شروعی نیمه شیرین و کمی گرم از رایحه مشک ترکیب با حس لطیفی از گل ها خصوصا گل های رز و گل برف دارد که شروعی شیک و زنانه را به وجود می آورند. با گذر زمان عطر کمی گرم تر و شیرین تر شده و رایحه گل ماگنولیا به عطر اضافه می شود که حس گلی دلپذیرتر و خوشبوتری به عطر می دهد.

 • رایحه اولیه : ماگنولیا
 • رایحه میانی : رز – گل یاس – سوسن – شکوفه پرتقال – آلو برقانی
 • رایحه پایه : نعناع هندی – مشک – عنبر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین رومر

ادکلن لانوین رومر

لانوین رومر

Lanvin Rumeur

 

 

لانوین آرپیج زنانه-Lanvin Arpege

عطر ادکلن لانوین آرپیج زنانه-Lanvin Arpege عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال ۱۹۲۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن لانوین آرپیج-Lanvin Arpege عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن لانوین آرپیج زنانه-Lanvin Arpege

عطر ادکلن لانوین آرپیج زنانه-Lanvin Arpege،عطری است کلاسیک و بسیار شکیل که شروعی نیمه شاداب، سبز، تمیز و صابونی مانند و کمی تلخ از آلدئیدها و رایحه گل ها دارد که شروعی نوستالژیک و رسمی را برای عطر رقم می زنند. با گذر زمان و با اضافه شدن مشک و کهربا عطر رو به گرمی و شیرینی گرایش پیدا می کند در حالی که رایحه چوب سندل تلخی ملایم و کاملا مشخصی از جنس چوب ها به عطر اضافه کرده و اضافه شدن رایحه گل های یلانگ یلانگ و زنبق نیز حس پودری ملایم و شکیلی را در عطر ایجاد می کند که در نهایت ترکیبی گرم، تلخ، چوبی، نیمه شیرین، گلی و پودری با حس سبز و تمیزی از آلدئیدها در پس زمینه شکل می گیرد.

 • رایحه اولیه: بهار نارنج، موگه (گل برف)،پیچ امین الدوله، آلدهید
 • رایحه میانی: زنبق، یاسمن بزرگ گیا، گشنیز، یلانگ یلانگ
 • رایحه پایه: چوب صندل، وتیور، کهربا،مشک

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین آرپیج زنانه

ادکلن لانوین آرپیج زنانه

لانوین آرپیج زنانه

Lanvin Arpege

 

 

لانوین آرپیج مردانه-Lanvin Arpege Pour Homme

عطر ادکلن لانوین آرپیج مردانه-Lanvin Arpege Pour Homme عطری است گرم.این عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن لانوین آرپیج پور هوم-Lanvin Arpege Pour Homme عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن لانوین آرپیج مردانه-Lanvin Arpege Pour Homme

عطر ادکلن لانوین آرپیج مردانه-Lanvin Arpege Pour Homme،برای شب های سرد زمستانی مناسب می باشد.

 • رایحه اولیه : نارنج , بهارنارنج , فلفل صورتی , نارنگی ماندارین
  رایحه میانی : زنبق , یاس , جوز
  رایحه پایه : وانیل , دانه تونکا , چوب صندل سفید , نعناع هندی

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر لانوین آرپیج مردانه

ادکلن لانوین آرپیج مردانه

لانوین آرپیج پورهوم

Lanvin Arpege Pour Homme

 

 

کورلوف مجستیک توبروس-Korloff Majestic Tuberose

عطر ادکلن کورلوف مجستیک توبروس-Korloff Majestic Tuberose عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنکورلوف مجستیک توبروس-Korloff Majestic Tuberose عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن کورلوف مجستیک توبروس-Korloff Majestic Tuberose

عطر ادکلن کورلوف مجستیک توبروس-Korloff Majestic Tuberose،بهترین انتخاب برای شب های سرد زمستانی می باشد.

وقتی‌که این عطر را روی پوستتان اسپری کنید، بوی پرتقال ماندارین، هل و فلفل صورتی را استشمام خواهید کرد.پس از مدتی، این نت‌ها جای خودشان را به نت‌های میانی می‌دهند. نت‌های میانی از گل مریم، یلانگ‌یلانگ و بوته‌ی میخک ساخته‌ شده‌اند.با سپری‌شدن مدت‌زمانی طولانی، نت‌های پایانی به‌آرامی جای نت‌های میانی را می‌گیرند. نت‌های پایانی از چوب کشمیر، چوب صندل و گیاه پاتچولی تشکیل‌ شده‌اند.

شیشه‌ی عطر بسیار شیک و خوش‌دست طراحی شده است. روی بطری، نشان تجاری کورلوف و نام عطر با رنگ طلایی کار شده است. مایع درون بطری از روی شیشه به‌خوبی دیده می‌شود. درپوش طلایی‌رنگ این عطر درخشش خیره‌کننده‌ای در نور دارد. این درپوش مانند یک الماس تراشیده‌شده ساخته شده و طرح کلی بطری را زیباتر کرده است.

 • رایحه اولیه : فلفل صورتی , هل , نارنگی ماندارین
  رایحه میانی : ادویه گل میخک , گل یلانگ , گل مریم
  رایحه پایه : چوب صندل سفید , نعناع هندی , چوب کشمیر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کورلوف مجستیک توبروس

ادکلن کورلوف مجستیک توبروس

کورلوف مجستیک توبروس

Korloff Majestic Tuberose

 

 

کورلوف نویر مشکی-Korloff Noir

عطر ادکلن کورلوف نویر مشکی-Korloff Noir عطری است گرم و تلخ. این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن کورلوف نویر مشکی-Korloff Noirr عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن کورلوف نویر مشکی-Korloff Noir

عطر ادکلن کورلوف نویر مشکی-Korloff Noir، با رایحه ای وودی و شرقی در سال ۲۰۱۰ برای مردان معرفی گردید که با توجه به پخش بوی نسبتا خوب مورد توجه بسیاری از آقایان قرار گرفت . رایحه ی گرم و تلخ این عطر بیشتر حاصل زنبق ، فلفل صورتی ، سدر ویرجینیا ، بخور و خس خس موجود در ترکیباتش است . این عطر که شروعی تلخ و سنگین از رایحه دودی و چوبی مانند بخور دارد که حسی گرم و شیرین از کهربا نیز در کنارش حضور دارد تا علاوه بر افزایش جذابیت، تلخی حاصله را بخوبی کنترل نماید. با گذر زمان حس چوبی ملایمتر شده و رایحه ضعیفی از گلها خصوصا زعفران به عطر اضافه میگردند که باعث ایجاد ترکیبی تلخ، چوبی و شیرین با چاشنی دلپذیری از گلها میگردند.

 • رایحه اولیه : لیمو ، ترنج ، فلفل صورتی
  رایحه میانی: زنبق ، سدر ویرجینیا ، زعفران
  رایحه پایه: رایحه خس خس ، بخور ، پاپیروس

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کورلوف نویر مشکی

ادکلن کورلوف نویر مشکی

کورلوف نویر مشکی

Korloff Noir

 

 

کورلوف سبز پاریس-Korloff Paris KN⁰ I Green

عطر ادکلن کورلوف سبز پاریس-Korloff Paris KN⁰ I Green عطری است خنک و شیرین. این عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن کورلوف سبز پاریس-Korloff Paris KN⁰ I Greenn عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن کورلوف سبز پاریس-Korloff Paris KN⁰ I Green

عطر ادکلن کورلوف سبز پاریس-Korloff Paris KN⁰ I Green، با ترکیبی از گل سرخ تازه ، زنبق و سدر سفید ، برای خانم های افسونگر و امروزی معرفی شد . رایحه ی این عطر بسیار ملایم ، خنک و شیرین می باشد . رایحه ابتدایی عطر با بوی تند و تیز و سبز نعناء با همراهی حسی ملایم از گلها در پس زمینه آغاز میشود که خنک، کمی تلخ و دوست داشتنی است. با گذر زمان رایحه نعناء ملایمتر و شیرینتر شده و حس گلی با قدرت گرفتن گلها مشخص تر میگردد. رایحه میانی و پایه عطر رایحه ای خنک، گلدار، گیاهی و کمی تلخ و صابونی است که بسیار انرژی بخش و با طراوت است. این عطر پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و انتخاب بسیار خوبی است برای مصرف روزانه در بهار و تابستان.

 • رایحه اولیه : آناناس – نعناع – کشمش سیاه بی دانه
  رایحه میانی : گل رز – یک جور گل پیاز دار – گل صدتومانی – آب دریا
  رایحه پایه : سدر – مشک – کهربا

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کورلوف سبز پاریس

ادکلن کورلوف سبز پاریس

کورلوف سبز پاریس

Korloff Paris KN⁰ I Green

 

 

کورلوف لیدی-طلایی-Korloff Lady

عطر ادکلن کورلوف لیدی-طلایی-Korloff Lady عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن کورلوف لیدی-Korloff Ladyy عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن کورلوف لیدی-Korloff Lady

عطر ادکلن کورلوف لیدی-طلایی-Korloff Lady، یک عطر  گلی و شرقی برای زنان زیبا و شیک می باشد . کارلوف لیدی با رایحه ای شیرین و بیس اصلی ماندارین ، گلابی و شکوفه ی پرتقال بهترین انتخاب برای شب های خنک و بارانی پاییزی است .  این محصول که از ماندگاری بالایی برخوردار است بسیار هوس انگیز و دلربا بوده به طوری که مصرف کننده ی خود را همچون ستاره ای نورانی و با شکوه می سازد  . این عطر که شروعی آبدار و بینظیر از رایحه شیرین پرتقال داشته، حس لطیفی از گلهای یاس و مریم را نیز میتوان در کنارش استشمام نمود که به حس طبیعی عطر می افزایند. با گذر زمان عطر گرمتر و شیرینتر شده و رایحه گلها قویتر میشوند. رایحه میانی و پایه عطر رایحه ای شیرین و متعادل از گل مریم میباشد که پس زمینه ای مرکباتی و شاداب دارد. کورلف لیدی کورلف پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و در تمامی فصول سال قابل استفاده است.

 • رایحه اولیه : رایحه پرتقال – پرتقال ماندارین – گلابی
  رایحه میانی : یاسمن – گل پرتقال آفریقایی – گل مریم
  رایحه پایه : رایحه مشک – صندل – سدر ویرجینیا

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کورلوف لیدی-طلایی

ادکلن کورلوف لیدی-طلایی

کورلوف لیدی-طلایی

Korloff Lady

 

 

کورلوف مردانه – Korloff for men

عطر ادکلن کورلوف مردانه – Korloff for men عطری است خنک و تند. این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن کورلوف مردانه-Korloff Pariss عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن کورلوف پاریس-Korloff Paris

عطر ادکلن کورلوف مردانه – Korloff for men، با رایحه ای خنک و تند که آن بیشتر از مرکبات ، سیب ، رازیانه ، آب دریا و سدر ویرجینای موجود در ترکیباتش حاصل می کند بهترین انتخاب برای فصل پاییز می باشد . کورلوف مردانه عطری است ساده، خوشبو و خنک که با رایحه ترش و شیرین و شاداب سیب سبز با همراهی حسی گیاهی، سبز و کمی صابونی از اسطوخدوس آغاز میشود که بسیار انرژی بخش و دوست داشتنی است. با گذر زمان تغییرات اندگی صورت گرفته و عطر کمی شیرین میشود اما حس خنک گیاهی و میوه ای تا انتها بعنوان اصلی ترین رایحه باقی میماند. کورلوف مردانه پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد و انتخاب مناسبی است برای مصرف روزانه در روزهای گرم و آفتابی بهار و تابستان.

 • رایحه اولیه : ترنج ، پرتقال ماندارین ، سیب اسمیت
  رایحه میانی : اسطوخودوس ، رازیانه ، آب دریا
  رایحه پایه : نعناع هندی ، سدر ویرجینیا ، لوبیا تونکا

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

ادکلن کورلوف مردانه

عطر کورلوف مردانه

کورلوف مردانه

Korloff for men