روبرتو کاوالی پارادایسو آزورو-Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

عطر ادکلن روبرتو کاوالی پارادایسو آزورو-Roberto Cavalli Paradiso Azzurro عطری است خنک.این عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن روبرتو کاوالی پارادایسو آزورو-Roberto Cavalli Paradiso Azzurro عطری است زنانه و شکیل.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی پارادایسو آزورو-Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

عطر ادکلن روبرتو کاوالی پارادایسو آزورو-Roberto Cavalli Paradiso Azzurro،عطری شاداب و خنک زنانه است که سبکی متفاوت از رایحه های روتین و خنک زنانه داشته و اینگونه می توان گفت که حس و حالی مردانه اما با ملایمت ها و ظرافت های زنانه دارد.

بطری این عطر بسیار شیک و زیبا طراحی شده است. روی بطری نشان تجاری روبرتو کاوالی و نام Paradiso Azzurro با رنگ طلایی چاپ شده است. شیشه به رنگ آبی روشن ساخته شده و به‌خوبی در دست بانوان جا می‌شود. گردن طلایی بطری با نوشته‌های روی بطری هماهنگی خوبی ایجاد کرده است. درپوش الماس مانند این عطر شکل لوکس و تجملاتی خوبی را به Paradiso Azzurro اضافه کرده است.

رایحه ابتدایی عطر با بویی سبز، کمی ترش و گلدار حاصل ترکیب برگ های درخت کاج، اسطوخدوس و مرکبات آغاز می شود که حسی بسیار آرامش بخش و طبیعی دارد. با گذر زمان عطر با حفظ حالت سبز، شاداب و کمی تلخ پس از اضافه شدن رایحه گل یاس حسی شفاف و آرامش بخش از گل ها نیز پیدا می کند.

 • رایحه اولیه : ترنج , اسطوخودوس , مرکبات
 • رایحه میانی : رز , گل مریم , یاس , آب , سیب , هلو
 • رایحه پایه : وانیل , چوب صندل سفید , چوب کشمیر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی پارادایسو آزورو

ادکلن روبرتو کاوالی پارادایسو آزورو

روبرتو کاوالی پارادایسو آزورو

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro

 

 

روبرتو کاوالی پارادایسو-Roberto Cavalli Paradiso

عطر ادکلن روبرتو کاوالی پارادایسو-Roberto Cavalli Paradiso عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنروبرتو کاوالی پارادایسو-Roberto Cavalli Paradiso عطری است زنانه و رمانتیک.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی پارادایسو-Roberto Cavalli Paradiso

عطر ادکلن روبرتو کاوالی پارادایسو-Roberto Cavalli Paradiso،عطری است شاداب، گلی و چوبی که در طول مدت عمرش بر روی پوست تغییرات محسوسی داشته و حالتی خطی و یکنواخت ندارد.

طراحی شیشه عطر که مثل الماس تراشیده شده می‌درخشد، توسط «اوا ماریا» (Eva Maria) انجام شده است. در شیشه با برش‌ها و طرح کروی که دارد، به خوبی با اندازه‌ی بطری توازن دارد. با نگاهی دقیق به شیشه‌ی پارادیزو به سرعت نام تجاری روبرتو کاوالی و مدل پارادیزو که با رنگ مشکی روی شیشه‌ی شفاف آن نقش بسته را خواهید دید. مایع درون بطری به رنگ طلایی است و با بند فلزی و طلایی رنگی که به دور گردن بطری پیچیده شده هارمونی جالبی ایجاد کرده است.

رایحه ابتدایی عطر با بوی شاداب، ترش و شیرین (بیشتر متمایل به شیرین) و آبدار مرکبات آغاز می شود که حسی سبز و کمی تلخ حاصل از برگ های درخت کاج و رایحه آرامش بخشی از گل یاس نیز به همراه دارد. در ادامه گل یاس قدرت بیشتری گرفته و به رایحه مرکباتی عطر حسی گلی و سفید، آرام و دوست داشتنی می بخشد. در قسمت پایه، عطر با حفظ حالت شیرین مرکباتی و گلی خود با اضافه شدن رایحه چوب درخت کاج بطور محسوسی تلخ و چوبی و جدی می شود ولی کماکان حس خنک و شاداب خود را حفظ می نماید.

 • رایحه اولیه : ترنج , نارنگی ماندارین , مرکبات
 • رایحه میانی : یاس
 • رایحه پایه : درخت کاج , سرو , برگ خشک برگبو

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی پارادایسو

ادکلن روبرتو کاوالی پارادایسو

روبرتو کاوالی پارادایسو

Roberto Cavalli Paradiso

 

 

روبرتو کاوالی گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum

عطر ادکلن روبرتو کاوالی گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلنروبرتو کاوالی گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum

عطر ادکلن روبرتو کاوالی گلد-Roberto Cavalli Eau de Parfum، که توسط Louise Turner خلق و توسط بازیگر و الهه ی شعرو موسیقی به نام Elisa Sednaouni  تبلیغ شد ، مخصوص بانوانی است که دوست دارند در مرکز توجه بوده و از لباس های کاوالی که رد های حیوانی در آنها می باشد ، استفاده می کنند . این محصول با بطری طلایی رنگ خود بسیار لوکس و نفیس بوده و چشم هر بانویی را به خود خیره می سارد و برای مصرف در میهمانی های شبانه و رسمی در فصول سرد سال  پیشنهاد عالی است . رایحه ی غالب آن شکوفه ی پرتقال ، وانیل و لوبیا تونکاست بوده که جذابیت و گرمای خاصی را برای این محصول به ارمغان می آورند .

 • رایحه اولیه : فلفل صورتی

رایحه میانی : گل پرتقال افریقایی

رایحه پایه : باقلا تونکا – بنزوئین – وانیل

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی گلد

ادکلن روبرتو کاوالی گلد

روبرتو کاوالی گلد

Roberto Cavalli Eau de Parfum

 

 

روبرتو کاوالی جاست کاوالی بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue عطری است خنک. این عطر در سال ۲۰۰۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی بلو-Roberto Cavalli Just Cavalli Blue، توسط شخصی به نام Olivier Cresp با رایحه ای خنک و مرکباتی مخصوص مصرف در طول روزهای گرم و بلند تابستانی خلق شد . این عطر حسی سرشار از طراوت ، آرامش و رلکسی را با خود به همراه دارد و مناسب آقایانی است که دوست دارند در طول روز رایحه ی استثنایی و فریبنده ای را تجربه کنند .

 • رایحه اولیه : لیچی ، ترنج ، پرتقال ماندارین ، نعناع

رایحه میانی : نت های ابی ، سنبل ، فلفل ، درمنه

رایحه پایه : نت های چوبی ، عنبر سائل ، مشک

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی جاست کاوالی بلو

ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی بلو

روبرتو کاوالی جاست کاوالی بلو

Roberto Cavalli Just Cavalli Blue

 

روبرتو کاوالی آکوا-Roberto Cavalli Acqua

عطر ادکلن روبرتو کاوالی آکوا-Roberto Cavalli Acqua عطری است خنک و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن روبرتو کاوالی آکوا-Roberto Cavalli Acqua عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی آکوا-Roberto Cavalli Acqua

عطر ادکلن روبرتو کاوالی آکوا-Roberto Cavalli Acqua، با رایحه ای متفاوت ، خنک و تندی خود برای مصرف در روزهای گرم و بلند تابستانی  پیشنهاد می شود . این محصول حیرت آور و جادویی بوده و مخصوص بانوانی است که دوست دارند همیشه تک و منحصر به فرد باشند . همچنین الهام گرفته از شب های هیجان انگیز و سرشار از شادی در سواحل  مدیترانه است . بطری این عطر بسیار جذاب و زیبا طراحی شده است. روی بطری آبی‌رنگ آکوا، نشان تجاری روبرتو کاوالی دیده می‌شود. یک طرح حیوانی زیبا روی گردن بطری به چشم می‌خورد. در بالای این طرح سیاه و سفید پلنگی و در قسمت طلایی‌رنگ، نشان تجاری روبرتو کاوالی حک شده است. در بطری بسیار زیبا و از جنس فلز ساخته شده است. این در زیبا با طرح روبرتو کاوالی به‌خوبی روی بطری خودنمایی می‌کند. طرح پلنگی، روی کارتن این عطر هم دیده می‌شود. با اولین اسپری از روبرتو کاوالی آکوا روی پوست و محل نبضتان، بوی گل یاسمین، آب دریا و لیمو را استشمام خواهید کرد. این ترکیب سه‌گانه‌ی شیرین و خنک، طراوت و تازگی را در شما افزایش می‌دهد. پس از مدتی، این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی می‌دهند. نت‌های میانی از گل زنبق دره ساخته ‌شده‌اند. بوی گل زنبق دره، هیجان و شجاعت را در شما به بالاترین میزان خودش می‌رساند. در ادامه و پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و به‌آرامی جایگزین نت‌های میانی خواهند شد. نت‌های پایانی از مشک تشکیل ‌شده‌اند. بوی مشک، اعتمادبه‌نفس شما را بالا برده و توجه اطرافیانتان را به‌سوی شما جلب می‌کند.

 • رایحه اولیه : گل یاس – لیمو – نت های آبی

رایحه میانی : سوسن

رایحه پایه : مشک

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی آکوا

ادکلن روبرتو کاوالی آکوا

روبرتو کاوالی آکوا

Roberto Cavalli Acqua

 

روبرتو کاوالی جاست کاوالی گلد-Roberto Cavalli Just Gold

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی گلد-Roberto Cavalli Just Gold عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی گلد-Roberto Cavalli Just Gold عطری است زنانه و خاص.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی گلد-Roberto Cavalli Just Gold

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی گلد-Roberto Cavalli Just Gold، توسط کمپانی روبرتو کاوالی در سال ۲۰۱۴ به همراه نسخه ی مردانه به بازار معرفی گردید . این محصول تند و چوبی با بطری طلایی رنگ خود بسیار جذاب و هوس انگیز بوده و چشم هر بانویی را جلب خود می کند . ترکیب آن با رایحه ی اغوا کننده ای از فندق و ماندارین آغاز شده که بعد از گذشت مدتی به قلب شیرینی از گل یاس ، ریشه زنبق زرد و شکلات خمیری می رسد . در نت پایانی گرما و تلخی شگفت انگیز چرم و چوب قرمز را استشمام خواهید کرد . وجود شیرینی گل و شکلات در کنار تلخی چرم پارادکسی دوست داشتنی و جذابی را در ترکیبات این عطر ایجاد کرده است .

 • رایحه اولیه : فندق – ماندارین
 • رایحه میانی : گل یاس – ریشه زنبق زرد – شکلات خمیری
 • رایحه پایه : چرم – چوب قرمز

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی جاست کاوالی گلد

ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی گلد

روبرتو کاوالی جاست کاوالی گلد

Roberto Cavalli Just Gold

روبرتو کاوالی نرو اسولوتو-مشکی-Roberto Cavalli Nero Assoluto

عطر ادکلن روبرتو کاوالی نرو اسولوتو-مشکی-Roberto Cavalli Nero Assoluto عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن روبرتو کاوالی نرو اسولوتو-مشکی-Roberto Cavalli Nero Assoluto عطری است زنانه و خاص.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی نرو اسولوتو-مشکی-Roberto Cavalli Nero Assoluto

عطر ادکلن روبرتو کاوالی نرو اسولوتو-مشکی-Roberto Cavalli Nero Assoluto، که توسط Louise Turner در سال ۲۰۱۳ خلق شد ، هیجان و انگیزه ای دوباره برای هواداران همیشگی و خاص روبرتو کاوالی می باشد . این محصول گرم و شیرین دارای بطری مشکی رنگ و بسیار شیکی است. اگر به بطری Nero Assoluto نگاه دقیقی داشته باشید، محو طراحی ساده و سنگین آن خواهید شد. روی این بطری سیاه، نام Roberto Cavalli با حروف کوچک و طلایی‌رنگ کار شده است. در بطری ترکیبی از کلید و لوگوی روبرتو کاوالی است و با رنگ طلایی‌اش با نوشته‌های روی بطری و گردن بطری هارمونی خوبی دارد. این عطر انتخاب کاملی برای شب های سرد سال و یا میهمانی های خیلی مهم و خاص بوده و دارای لطافت و پیچیدگی های مخصوص به خود می باشد . وقتی Nero Assoluto را روی پوست و محل نبض یا لباستان اسپری کنید، به‌سرعت متوجه بوی گل ارکیده و مرکبات خواهید شد. این ترکیب گلی و مرکباتی، شادی، طراوت و تازگی را به شما و کسانی که بوی این عطر را استشمام می‌کنند، منتقل می‌کند. در ادامه و با سپری شدن زمان، متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به‌سوی نت‌های میانی خواهید شد. نت‌های میانی از وانیل تشکیل‌شده‌اند. بوی شیرین و تند وانیل، شادی و هیجان زیادی را ایجاد خواهد کرد. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی با وجود چوب آبنوس و نت‌های چوبی جای نت‌های میانی را خواهند گرفت. این ترکیب چوبی، آرامش درونی را به شما هدیه می‌کند.

 • رایحه اولیه : ارکیده – مرکبات
 • رایحه میانی : وانیل
 • رایحه پایه : نت های چوبی – درخت ابنوس

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی نرو اسولوتو

ادکلن روبرتو کاوالی نرو اسولوتو-مشکی

روبرتو کاوالی نرو اسولوتو-مشکی

Roberto Cavalli Nero Assoluto

 

روبرتو کاوالی اگزوتیکا-Roberto Cavalli Exotica

 

عطر ادکلن روبرتو کاوالی اگزوتیکا-Roberto Cavalli Exotica عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلنروبرتو کاوالی اگزوتیکا-Roberto Cavalli Exotica عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی اگزوتیکا-Roberto Cavalli Exotica

عطر ادکلن روبرتو کاوالی اگزوتیکا-Roberto Cavalli Exotica، در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی روبرتو کاوالی با بطری صورتی رنگ و درپوشی طلایی که لوگوی این شرکت فرانسوی است روانه بازار گردید . بطری این عطر بسیار شیک و لوکس ساخته شده است. روی بطری صورتی‌رنگ Exotica، نشان تجاری روبرتو کاوالی با رنگ طلایی کار شده است. دور گردن بطری، یک طرح حیوانی با شکل پلنگی سفید و سیاه قرار داده شده است. این قسمت، حس لوکس و زنده‌ای را به طرح کلی بطری اضافه می‌کند. روی در طلایی‌رنگ اگزوتیکا، نشان تجاری روبرتو کاوالی به‌خوبی حک شده است. یک تاج طلایی روی در بطری کار شده است. این تاج یادآور نشان زیبای Roberto Cavalli است. این بطری بسیار خوش‌دست بوده و عمل اسپری را به‌خوبی انجام می‌دهد. ترکیب آن گلچینی از میوه ها و مواد عجیب و گرمسیری نظیر انبه ، بوته یاسمن و حالت کرمی از چوب صندل می باشد . این محصول با شیرینی لطیف و دلنشینی که دارد حس زیبایی را در شما زنده کرده و همانند باغی از میوه ها و گل های عجیب دنیای شما را رنگین و شاد می کند . گل های گرمسیری و کرمی موجود در ترکیاتش که بر روی بیس گرمی از چوب استوار می باشند کاملا غیر قابل مقاوت و هوس انگیز است . رایحه ی آن روزهای گرم تابستانی و سواحل ماسه ای در کنار اقیانوس را برای شما تداعی می کند .

 • رایحه اولیه : انبه
 • رایحه میانی : بوته یاسمن
 • رایحه پایه : چوب صندل

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی اگزوتیکا

ادکلن روبرتو کاوالی اگزوتیکا

روبرتو کاوالی اگزوتیکا

Roberto Cavalli Exotica

 

روبرتو کاوالی تایگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud

عطر ادکلن روبرتو کاوالی تایگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلنروبرتو کاوالی تایگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی تایگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud

عطر ادکلن روبرتو کاوالی تایگر عود-Roberto Cavalli Tiger Oud، با رایحه ای از عود و گلی رز دارای ترکیب خارق العاده ای بوده که برای مصرف در شب های سرد و برفی زمستانی و یا میهمانی های شبانه پیشنهاد عالی می باشد . از این عطر بانوان و آقایان هر دو مشترکن می توانند استفاده کنند .  رایحه ی گرم و شرقی عود در کنار ترکیبی از لطافت اغوا کننده ی گل رز ، این محصول را جزو ممتاز های کمپانی روبرتو کاوالی قرار داده است . بطری قهوه ای رنگ و بسیار شیک آن که با طراحی های طلایی مزین شده بسیار لوکس و چشمگیر می باشد . روی شیشه‌ی قهوه‌ای رنگ این عطر نشان تجاری روبرتو کاوالی را مشاهده می‌کنید. درپوش بطری به رنگ طلایی است و نشان روبرتو کاوالی روی آن به خوبی دیده می‌شود. لوگوی زیبا و معروف کاوالی در بالای درپوش طلایی خودنمایی می‌کند. پس از اسپری کردن روبرتو کاوالی Tiger Oud روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی چوب عود و گل رز خواهید شد. بوی گل رز اعتماد به نفس و انرژی مثبت را در شما بیشتر می‌کند. بوی چوب عود آرامش روحی و تمرکز عجیبی را به شما هدیه خواهد کرد.

 • رایحه : گل رز – عود

ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی تایگر عود

ادکلن روبرتو کاوالی تایگر عود

روبرتو کاوالی تایگر عود

Roberto Cavalli Tiger Oud

روبرتو کاوالی بلک مردانه-Roberto Cavalli Black

عطر ادکلن روبرتو کاوالی بلک مردانه-Roberto Cavalli Black عطری است گرم و تند. این عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن روبرتو کاوالی بلک-Roberto Cavalli Black عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی بلک مردانه-Roberto Cavalli Black

عطر ادکلن روبرتو کاوالی بلک مردانه-Roberto Cavalli Black،  توسط شخصی به نام Olivier Cresp  خلق شد که با رایحه ای متفاوت و گرم و تند بکار رفته در آن برای مصرف در میهمانی های شبانه و ماه های سرد سال پیشنهاد می شود . این محصول حیرت آور و جادویی بوده و مخصوص آقایانی است که دوست دارند همیشه تک و منحصر به فرد باشند .

 • رایحه اولیه : بامبو ، گشنیز ، ترخون

رایحه میانی : فلفل سفید ، اسطوخودوس عادی ، گل شمعدانی

رایحه پایه : مشک ، سدر ، باقلا تونکا

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی بلک 

ادکلن روبرتو کاوالی بلک 

عطر ادکلن روبرتو کاوالی بلک 

Roberto Cavalli Black

 

روبرتو کاوالی جاست کاوالی زنانه-Roberto Cavalli Just Cavalli

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی زنانه-Roberto Cavalli Just Cavalli عطری است خنک و شیرین. این عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی-Roberto Cavalli Just Cavalli عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی زنانه-Roberto Cavalli Just Cavalli

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی زنانه-Roberto Cavalli Just Cavalli، که توسط Karine Dubreuli  خلق شد ، محصولی مخصوص بانوانی جوان ، آزاد و جسور می باشد . این عطر  حسی سرشار از خوش بینی و طراوت را با خود به همراه داشته و به دلیل  ترکیب بی نظیر و فوق العاده اش  نظر هر بانویی ر جلب می کند . بهترین زمان استفاده از آن روزهای گرم تابستانی در کنار سواحل و یا استخر  است و از این طریق شما می تواند در تمام طول روز احساس شادابی و نشاط داشته باشید . رایحه ی وانیل ، قهوه و دارچین بکار رفته در ترکیباتش به آن جذابیت و شگفتی خاصی بخشیده و بیش از بقیه مواد به مشام می رسد .

 • رایحه اولیه : رزین – بامبو – سیب – ترنج – دارچین  – برگ مو

رایحه میانی : نیلوفر آبی  – گل یاس – قهوه – پنجه ی مریم

رایحه پایه : مشک – تنباکو – سدر – کهربا – وانیل

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی جاست کاوالی

ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی زنانه

روبرتو کاوالی جاست کاوالی زنانه

Roberto Cavalli Just Cavalli

روبرتو کاوالی جاست کاوالی مردانه-Roberto Cavalli Just Cavalli

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی مردانه-Roberto Cavalli Just Cavalli عطری است خنک و تند. این عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی-Roberto Cavalli Just Cavalli عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی مردانه-Roberto Cavalli Just Cavalli

عطر ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی مردانه-Roberto Cavalli Just Cavalli، توسط شخصی به نام Jean Charles Niel در سال ۲۰۰۴ خلق شد که با رایحه ای خنک و به مقداری هم تند برای مصرف در طول روزهای گرم تابستانی انتخاب بی نظیری می باشد . این محصول مخصوص آقایانی است که دوست دارند بویی متفاوت همراه با یک حسی ناب و دلپذیر را تجربه کنند .

 • رایحه اولیه : هل ، زنجبیل ، ترنج ، رزماری

رایحه میانی : گل شمعدانی ، مریم گلی ، جوز ، گشنیز

رایحه پایه : مشک ، چوب گایاک ، سدر ، نعناع هندی ، زنبق

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی جاست کاوالی

ادکلن روبرتو کاوالی جاست کاوالی مردانه

روبرتو کاوالی جاست کاوالی مردانه

Roberto Cavalli Just Cavalli

روبرتو کاوالی اسنزا-Roberto Cavalli Essenza

عطر ادکلن روبرتو کاوالی اسنزا-Roberto Cavalli Essenza عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن روبرتو کاوالی اسنزا-Roberto Cavalli Essenza عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن روبرتو کاوالی اسنزا-Roberto Cavalli Essenza

عطر ادکلن روبرتو کاوالی اسنزا-Roberto Cavalli Essenza،انتخابی خوب برای شب های سرد زمستانی می باشد.

پس از اسپری کردن این عطر روی پوست متوجه بوی بادام تلخ خواهید شد.پس از مدتی این نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از شکوفه‌ی پرتقال ساخته شده‌اند.در ادامه و پس از گذشت زمانی نسبتا طولانی، نت‌های پایانی جای نت‌های میانی را می‌گیرند. نت‌های پایانی از ترکیب وانیل ساخته می‌شوند.

بطری Essenza خیلی خاص و مانند یک کوزه‌ی طلایی ساخته شده است. روی بطری نشان تجاری روبرتو کاوالی و نام Essenza با رنگ تیره کار شده است. روی گردن بطری هم نشان روبرتو کاوالی حک شده است. درپوش Essenza بسیار زیبا است و نشان روبرتو کاوالی را در بالای سرش دارد.

 • رایحه اولیه : بادام
  رایحه میانی : شکوفه پرتقال
  رایحه پایه : وانیل

عطر  لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر روبرتو کاوالی اسنزا

ادکلن روبرتو کاوالی اسنزا

روبرتو کاوالی اسنزا

Roberto Cavalli Essenza

بوگارت او فرش-Jacques Bogart Eau Fresh

عطر ادکلن بوگارت او فرش-Jacques Bogart Eau Fresh عطری است خنک و تند.این عطر در سال ۱۹۹۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن بوگارت او فرش-Jacques Bogart Eau Fresh عطری است مردانه و کلاسیک.

عطر ادکلن بوگارت او فرش-Jacques Bogart Eau Fresh

عطر ادکلن بوگارت او فرش-Jacques Bogart Eau Fresh، برای روزهای گرم تابستانی مناسب می باشد.

 • رایحه اولیه: لیمو ترش، گریپ فروت،ماندارین ، گالبانوم
 • رایحه میانی: اسطوخدوس، گشنیز ، دانه جوز هندی
 • رایحه پایه: خزه بلوط، نعنا هندی، وتیور،درخت کاج

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر بوگارت او فرش

ادکلن بوگارت او فرش

بوگارت او فرش

Jacques Bogart Eau Fresh

 

 

بوگارت بوگارت-Jacques Bogart Bogart

عطر ادکلن بوگارت بوگارت-Jacques Bogart Bogart عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۱۹۷۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن بوگارت بوگارت-Jacques Bogart Bogart عطری است مردانه و کلاسیک.

عطر ادکلن بوگارت بوگارت-Jacques Bogart Bogart

عطر ادکلن بوگارت بوگارت-Jacques Bogart Bogart، برای روزهای سرد سال مناسب می باشد.

 • رایحه اولیه: شکوفه لیمو ، رومارن (رزماری)
 • رایحه میانی: گل شمعدانی، دانه جوز هندی، میخک صدپر
 • رایحه پایه: درخت توس، خزه بلوط، چرم

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر بوگارت بوگارت

ادکلن بوگارت بوگارت

بوگارت بوگارت

عطر بوگارت مردانه

Jacques Bogart Bogart

بوگارت سیتی تاور-Jacques Bogart City Tower

عطر ادکلن بوگارت سیتی تاور-Jacques Bogart City Tower عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن بوگارتسیتی تاور-Jacques Bogart City Tower عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن بوگارت سیتی تاور-Jacques Bogart City Tower

عطر ادکلن بوگارت سیتی تاور-Jacques Bogart City Tower، عطری است گرم و تلخ که شروعی نیمه شیرین و دودی و تلخ از ترکیب مشک و بخور دارد که حسی رسمی و جدی داشته و تلخی آن به خوبی به مشام می رسد. با گذر زمان و با اضافه شدن چرم رایحه عطر گرم تر، تلخ تر و دودی تر شده و حضور رایحه گل شمعدانی حس ملایمی از گل ها را به ترکیب تلخ و دودی عطر اضافه می نماید.

 • رایحه اولیه : ترنج , فلفل صورتی , روایح دودی
 • رایحه میانی : شمعدانی , جوز , هل
 • رایحه پایه : چرم , لابدانیوم , مشک , عود

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر بوگارت سیتی تاور

ادکلن بوگارت سیتی تاور

بوگارت سیتی تاور

Jacques Bogart City Tower

 

 

بوگارت استوری بلو-Jacques Bogart Story Blue

عطر ادکلن بوگارت استوری بلو-Jacques Bogart Story Blue عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنبوگارت استوری بلو-Jacques Bogart Story Blue عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن بوگارت استوری بلو-Jacques Bogart Story Blue

عطر ادکلن بوگارت استوری بلو-Jacques Bogart Story Blue، عطری است خنک، شیرین و کمی تند که شروعی سبز، گیاهی، کمی تلخ و همزمان شیرین، شاداب و میوه ای از مرکبات دارد. با گذر زمان عطر حالتی تلخ تر و کمی چوبی پیدا می کند که تغییر ایجاد شده عطر را پیچیده تر و کمی جدی تر می نماید.

 • رایحه اولیه : لیمو ترش , گریپ فروت , ترکیبات سبز , آب , مرکبات

ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر بوگارت استوری بلو

ادکلن بوگارت استوری بلو

بوگارت استوری بلو

عطر بوگارت استوری آبی

Jacques Bogart Story Blue

 

 

بوگارت استوری رد-Jacques Bogart Story Red

عطر ادکلن بوگارت استوری رد-Jacques Bogart Story Red عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن بوگارتاستوری رد-Jacques Bogart Story Red عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن بوگارت استوری رد-Jacques Bogart Story Red

عطر ادکلن بوگارت استوری رد-Jacques Bogart Story Red، عطری است گرم که شروعی تلخ و چوبی مانند از ترکیب رایحه های هل و اسطوخدوس دارد و حضور کهربا در این میان گرما و شیرینی متعادلی را ایجاد کرده و باعث مهار تلخی دو رایحه اصلی عطر می گردد. با گذر زمان تلخی عطر متعادلتر شده و کهربا حسی شیرین تر و وانیلی مانند را ایجاد می کند که باعث ایجاد جذابیت بیشتر در رایحه می گردد.

 • رایحه اولیه : اسطوخودوس , شکوفه پرتقال , هل , نعناع , لابدانیوم , کهربا , سدر

ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر بوگارت استوری رد

ادکلن بوگارت استوری رد

بوگارت استوری رد

Jacques Bogart Story Red

 

 

بوگارت عربین نایتس-Jacques Bogart Arabian Nights

عطر ادکلن بوگارت عربین نایتس-Jacques Bogart Arabian Nights عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنبوگارت عربین نایتس-Jacques Bogart Arabian Nights عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن بوگارت عربین نایتس-Jacques Bogart Arabian Nights

عطر ادکلن بوگارت عربین نایتس-Jacques Bogart Arabian Nights، برای شب های سرد زمستانی مناسب می باشد.

 • رایحه اولیه : برگ درخت نارنج , هل , زیره
 • رایحه میانی : روایح چوبی , نعناع هندی
 • رایحه پایه : خزه درخت بلوط , خس خس , مشک , سدر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر بوگارت عربین نایتس

ادکلن بوگارت عربین نایتس

بوگارت عربین نایتز

Jacques Bogart Arabian Nights

 

 

بوگارت ریویرا نایتس-Jacques Bogart Riviera Nights

عطر ادکلن بوگارت ریویرا نایتس-Jacques Bogart Riviera Nights عطری است گرم و تند.این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنبوگارت ریویرا نایتس-Jacques Bogart Riviera Nights عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن بوگارت ریویرا نایتس-Jacques Bogart Riviera Nights

عطر ادکلن بوگارت ریویرا نایتس-Jacques Bogart Riviera Nights، عطری است متعادل و خوشبو که شروعی شاداب، مرکباتی و همزمان کمی گلدار، سبز و تلخ از بهار نارنج دارد و شیرینی متعادلی از لوبیای تونکا باعث جذاب تر شدن و خوشبتر شدن رایحه می گردد. با گذر زمان عطر حسی میوه ای و شیرین پیدا می کند و همزمان با این تغییر حضور رایحه هل و گیاه خس خس حالتی تلخ و چوبی در عطر به وجود می آورند که در نهایت رایحه ای میوه ای، شیرین، تلخ، چوبی و ادویه ای شکل می گیرد.

 • رایحه اولیه : گریپ فروت , ترنج , بهارنارنج
 • رایحه میانی : خشکبار , جوز , هل
 • رایحه پایه : دانه تونکا , خس خس , سدر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر بوگارت ریویرا نایتس

ادکلن بوگارت ریویرا نایتس

بوگارت ریویرا نایتس

Jacques Bogart Riviera Nights