عطر ادکلن بتی بارکلی پیور استایل | Betty Barclay Pure Style

عطر ادکلن بتی بارکلی پیور استایل-Betty Barclay Pure Style

عطر ادکلن بتی بارکلی پیور استایل-Betty Barclay Pure Style عطری است ملایم و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن بتی بارکلی پیور استایل-Betty Barclay Pure Style عطری است زنانه و شکیل.

عطر ادکلن بتی بارکلی پیور استایل-Betty Barclay Pure Style

عطر ادکلن بتی بارکلی پیور استایل-Betty Barclay Pure Style،از زمان معرفی تا امروز از فروش و محبوبیت بالایی برخوردار بوده است. پس از اسپری‌کردن این عطر روی پوست بوی نارنج، گل فریزیا، هلو را استشمام خواهید کرد. در ادامه شاهد جابجایی نت‌های میانی و آغازی خواهید بود.این نت‌های میانی که از گل یاسمن، گل مگنولیا، گل زنبق ساخته‌شده‌اند، انرژی مثبت و طراوت را به شما هدیه می‌کنند. پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی از راه رسیده و جایگزین نت‌های میانی می‌شوند. این نت‌ها از مشک، عنبر، چوب سدر ویرجینیا ساخته شده‌اند. در تمام مدت استفاده از این عطر بوی گل، مرکبات و چوب را استشمام خواهید کرد.

روی بطری نام این عطر و نشان تجاری بتی بارکلی را مشاهده می‌کنید. این شیشه‌ی سفید به‌خوبی در دست بانوان جا می‌شود. درپوش بنفش این عطر طرح زیبایی دارد و عطر را شیک‌تر کرده است. رنگ سفید بطری به یک مفهوم خاص تبدیل شده و در تمام عکس‌های کمپین تبلیغاتی این عطر هم دیده می‌شود. این شیشه‌ی کوچک به‌راحتی در کیف دستی یا داشبورد خودروی شما جا می‌شود.

  • رایحه اولیه:نارنج، گل فریزیا، هلو
    رایحه میانی:گل یاسمن، گل مگنولیا، گل زنبق
    رایحه پایه:مشک، عنبر، چوب سدر ویرجینیا

خرید ادکلن اصل از فروشگاه عطر لیلیوم

لینکهای مرتبط:

عطر بتی بارکلی پیور استایل

ادکلن بتی بارکلی پیور استیل

بتی بارکلی پیور استیل

Betty Barclay Pure Style