عطر ادکلن فرانسیس کرکجان عود سیلک مود | Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood

عطر ادکلن فرانسیس کرکجان عود سیلک مود-Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood

عطر ادکلن فرانسیس کرکجان عود سیلک مود-Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن عطر ادکلن فرانسیس کرکجان عود سیلک مود-Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood عطری است زنانه و مردانه و شکیل.

عطر ادکلن فرانسیس کرکجان عود سیلک مود-Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood
عطر ادکلن فرانسیس کرکجان عود سیلک مود-Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood

عطار این عطر یعنی فرانسیس در سال ۱۹۶۹ از والدینی “ارمنی” در پاریس متولد شد. او از کودکی به هنر علاقه داشت ولی در ۱۴ سالگی نتوانست در رقابت برای تحصیل در مدرسه ی رقص اوپرای پاریس موفق باشد و این شکست ، آغازی برای موفقیت های او به شمار می رود. بعدها تصمیم گرفت که عطار شود و در همین راستا ،در سال ۱۹۹۰ وارد مدرسه ی عطرسازی “ISIPCA” در “ورسای” فرانسه شد و بعد از ۳ سال، آموزش های لازم را کسب کرد. او همچنین موفق شد مدرک فوق لیسانس خود را از “انستیتوی تجارت لوکس پاریس” اخذ کند.
اولین عطر ساخته “فرانسیس” ، در سال ۱۹۹۵ به بازار آمد، “Le Male” از برند “Jean Paul Gaultier” که از جمله پر فروش ترین عطرهای مردانه ، از زمان تولیدش تابحال بوده است و اولین موفقیت او در زمینه ی عطرسازی به حساب می آید. بعد از آن، “فرانسیس” با تعداد زیادی از مشهور ترین برند های دنیای عطر همکاری داشته است ،از جمله :

Dior – Guerlain – Narciso Rodriguez – Armani – Yves Saint Laurent – Lancome – Elie Saab

خرید عطر اورجینال از فروشگاه عطر لیلیوم 

لینکهای مرتبط:

عطر فرانسیس کرکجان عود سیلک مود | ادکلن فرانسیس کرکجان عود سیلک مود | فرانسیس کرکجان عود سیلک مود | Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood