عطر ادکلن فرانسیس کرکجان پتی متین | Maison Francis Kurkdjian Petit Matin

عطر ادکلن فرانسیس کرکجان پتی متین-Maison Francis Kurkdjian Petit Matin

عطر ادکلن فرانسیس کرکجان پتی متین-Maison Francis Kurkdjian Petit Matin عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن عطر ادکلن فرانسیس کرکجان پتی متین-Maison Francis Kurkdjian Petit Matin عطری است زنانه و مردانه و باکلاس.

عطر ادکلن فرانسیس کرکجان پتی متین-Maison Francis Kurkdjian Petit Matin
عطر ادکلن فرانسیس کرکجان پتی متین-Maison Francis Kurkdjian Petit Matin

عطر ادکلن فرانسیس کرکجان پتی متین-Maison Francis Kurkdjian Petit Matin،محصول کشور فرانسه است که توسط طراح معروف فرانسیس کورکجان طراحی و به بازار معرفی و عرضه شد.این عطر رایحه ای شیرین دارد که با نت های مشک،زالزالک،شکوفه پرتغال و … همراه است.

عطار مشهور “فرانسیس کورکجیان” در سال ۲۰۰۹ خانه ی عطرسازی خود را با مشارکت همکار سابق خود، “مارک شایا-Marc Chaya” ، تاسیس کرد. این دو از سال ۲۰۰۳ با هم همکاری داشته اند. “فرانسیس” در سال ۱۹۶۹ از والدینی “ارمنی” در پاریس متولد شد. او از کودکی به هنر علاقه داشت ولی در ۱۴ سالگی نتوانست در رقابت برای تحصیل در مدرسه ی رقص اوپرای پاریس موفق باشد و این شکست ، آغازی برای موفقیت های او به شمار می رود. بعد ها تصمیم گرفت که عطار شود و در همین راستا، در سال ۱۹۹۰ وارد مدرسه ی عطرسازی “ISIPCA” در “ورسای” فرانسه شد و بعد از ۳ سال، آموزش های لازم را کسب کرد. او همچنین موفق شد مدرک فوق لیسانس خود را از “انستیتوی تجارت لوکس پاریس” اخذ کند. اولین عطر ساخته “فرانسیس”، در سال ۱۹۹۵ به بازار آمد، “Le Male” از برند “Jean Paul Gaultier” که از جمله پر فروش ترین عطرهای مردانه، از زمان تولیدش تابحال بوده است و اولین موفقیت او در زمینه ی عطرسازی به حساب می آید. بعد از آن، “فرانسیس” با تعداد زیادی از مشهور ترین برند های دنیای عطر همکاری داشته است، از جمله: Dior – Guerlain – Narciso Rodriguez – Armani – Yves Saint Laurent – Lancome – Elie Saab

رایحه های عطر فرانسیس کرکجان پتی متین:

  •  لیمو ترش , اسطوخودوس , زالزالک , مشک , آمبروکسان , شکوفه پرتقال

خرید عطر اورجینال از فروشگاه عطر لیلیوم

لینکهای مرتبط:

عطر فرانسیس کرکجان پتی متین

ادکلن فرانسیس کرکجان پتی متین

فرانسیس کرکجان پتیت ماتین

Maison Francis Kurkdjian Petit Matin